Pehlivan Karot
Hakkımızda
Pehlivan Karot olarak teknolojiyi yakından takip etmekte, teknolojinin getirdiği yenilikleri ve imkanları sizlere sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini hedef edinmekte ve birçok alanda referansa sahip olmaktayız. Mevcut kültür, iş ahlakı ve değerlerini muhafaza ederken, her alanda yüksek kalitede projeleri geliştirme esnekliğine sahip olan, gücünü nitelikli insan kaynağından alan, mükemmelliği hedefleyen bir firma olmaktır. Pehlivan Karot olarak teknolojiyi yakından takip etmekte, teknolojinin getirdiği yenilikleri ve imkanları sizlere sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini hedef edinmekte ve birçok alanda referansa sahip olmaktayız. Mevcut kültür, iş ahlakı ve değerlerini muhafaza ederken, her alanda yüksek kalitede projeleri geliştirme esnekliğine sahip olan, gücünü nitelikli insan kaynağından alan, mükemmelliği hedefleyen bir firma olmaktır...
 

VİZYONUMUZ


Sakaryada Karot, işinde kaliteli hizmeti ilke edinmiş, dürüst çalışmayı prensip edinerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir; Müşteriye kaliteli hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak kuruluşumuzun temel politikasıdır. Sakarya da karot  alanında faaliyet gösteren Pehlivan Karot firmamız inşaatla ilgili tüm sorunlarınızda müşterilerinin yanında.


MİSYONUMUZ


Amacımız; siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en iyi hizmet anlayışıyla zamanında sunmaktır. Sakarya ve çevresinde karot ve inşaat alanında olmaz dediğiniz işlerinizde her an yanınızda olmaktır hedefimiz.

 
 
Pro WEB